cyja_logo 1

Oferty Pracy

Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich firm. Doradzamy polskim przedsiębiorcom w zakresie prowadzenia zintegrowanych działań promocyjnych, wspólnie poszukujemy najskuteczniejszych narzędzi i sposobów dotarcia do klienta.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska :

Key Account Manager / Project Manager / Sales Ninja / praca etat

Opis stanowiska :

  • analiza widoczności klienta i rekomendacja skutecznych działań efektywnościowych,
  • kompleksowy nadzór nad projektem klienta,
  • koordynacja prac zespołów projektowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie biznesowych relacji z dotychczasowymi

Profil kandydata, którego poszukujemy :

  • doświadczenie w obszarach zarządzania projektami lub client service w agencji interaktywnej,poparte sukcesami doświadczenie w realizacji projektów dla klientów strategicznych,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień i aktualnych trendów branży interaktywnej,
  • znajomość specyfiki narzędzi digital (Web development, SEM/SEO/performance marketing, ePR, Social Media etc.), kreatywność i swoboda w posługiwaniu się wiedzą teoretyczną w praktyce,
  • ponadprzeciętne zdolności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów, umiejętność szybkiego a zarazem racjonalnego działania w sytuacji kryzysowej,
  • umiejętność podejmowania decyzji – samodzielność i odpowiedzialność,
  • doskonała organizacja pracy – swojej oraz zespołu projektowego,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i kontakcie telefonicznym z klientem
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi pakietów biurowych

Oferujemy :

  • wynagrodzenie adekwatne do dotychczasowego doświadczenia,
  • umowę o pracę,
  • strategiczne stanowisko oraz perspektywa rozwoju zawodowego w obszarze client service & customer care,
  • możliwość dodatkowej opieki zdrowotnej
  • pakiet bonusów
  • niezbędne narzędzia pracy : telefon, laptop, internet, samochód służbowy po okresie próbnym

Chcemy poznać Ciebie jak najlepiej, dlatego napisz nam kilka słów o sobie: kim jesteś, jakimi wartościami kierujesz się w pracy, pochwal się swoimi osiągnięciami. Czytamy wszystkie nadesłane aplikacje i jeśli nas zaciekawisz, na pewno do Ciebie zadzwonimy i zaprosimy na spotkanie.

Jeśli lubisz rozmawiać, a kontakty z innymi ludźmi sprawiają Ci przyjemność, chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z klientem biznesowym w nowoczesnej branży, jesteś za pan brat z komputerem, chcesz uczyć się od ekspertów i mieć szanse realizować ciekawe projekty – wyślij do nas CV i zostań częścią naszego zespołu!

ul. Młyńska 5/9
61-729 Poznań
NIP -7791381314
Regon – 302796086

tel. 608 637 676